Kedim Mama Yemeden Önce Miyavlıyor

Coconutbey

Merhaba bu aralar kedimde yeni gördüğüm bir davranış bu. Özellikle akşam yediği maması hazır kabındayken gidip oraya miyavlıyor onu severken yemek istiyor sevmeyi bırakınca yemiyor birkaç seferdir yapıyor bunu huy edindi. Kardeşimin kedisi de bu şekilde yapıyor ama o alıştırmış zamanında. Benim kedimde kendi kendine çıktı bu durum. :)) başka yaşayan var mı acaba bunu?

1 CEVAP

Sezgek

Benim kedimde bazen yapıyor hep vardı bu huyu neden yapıyor bilmiyorum bazen ben sevmeden asla yemiyor hatta farklı yerdeysem çağırıp yemeğinin yanına götürüyor eşime yapmaz mesela bana yapıyor sadece ama sürekli değil nedenini bende bilmiyorum açıkçası yemeye başladı diye sevmeyi bırakıyorum o da yemeyi bırakıyor bazen yaş maması bitesiye kadar bekliyorum ama hangi iç güdüyle yapıyorlar bende bilmiyorum