Kedim Kumu Hariç Her Yere İşiyor

ilaydald

kedimin kumu temiz olmasına ve yeni değişmiş olmasına rağmen her yere işiyor yatak kumun yanı sebebi ne olabilir?

4 CEVAP

aslihan_e

Kısır değilse yetişkin bir kedi için normal bir durum.

Rasphe

Merhaba, aynı sorunu bende yaşıyorum. Sabah veterinere götüreceğim. (İdrar örneği istedi).

ilaydald

merhaba ben veterinere gittim hapşırıyordu da aynı zamanda güzel kokulu yerlere işiyormuş burnunda enfeksiyon çıktı tedavi gördükten sonra düzeldi şu an kumuna işiyor

Bu konuyla alakalı kesin kez net çözümü defalarca yazdım dostlar. Kediniz size bakarken bir kaç kez kum kabına işeyin. Sizden görünce o da yapmaya başlar zaten.