Veteriner Önerisi. Kedim Salya Akıtıyor Dili Hafif Dışarıda Ve Halsiz.

kaanyumak

Merhaba, kedim salya akıtıyor dili hafif dışarıda ve halsiz. 3 senedir beraberiz kızımla, mama fiyatları veteriner fiyatları uçtu gitti. aşısını yaptırıp N&D mama almaya yetse de durumum, maalesef bu tarz durumlarda İstanbul gibi bir şehirde fahiş fiyatlara veteriner hizmeti alamamaktayım. Bu yüzden sizlerden İstanbul içi(mümkünse Sarıyer tarafı) ekonomik ama kaliteli bir veteriner önerisine ihtiyacım var.

1 CEVAP

muratt_dgn

benim memnun kaldığım ve fiyatları normal olan sadece sentor veteriner var ama küçükçekmece/cennet mahallesinde