Gimcat Ödül Çubuğu Yemeyen Kedi Olur Mu

Minminik

en iyi marka değil mi gimcat, benim ki daha öncesinde garden mix yiyordu şu an resmen gimcat tahılsızdan koşarak kaçıyor sizin veletlerde yemiyor mu genel sorun mu?
sokak canlarına gidecek tabi ki ama yinede sormak istedim geneli nasıl sizinkiler yiyor mu

2 CEVAP

Tuanaalsk

Benim kedim o markanın ödül mamalarına bayılıyor ve kuru ekmek bile yer ama o ödül çubuğunu yemedi

HaydutveNazli

Benim annemlerdeki kedim hiç sevmiyor, diğer iki kedim bayılıyor