Kedi Çipi Yer Değiştirir Mi ?

1 yıl olacak mikroçip taktirali bugün boynunun sağ tarafında elime çip gibi bişey geldi derinin altında hareket ediyor ince minik bir parça çip olabileceğini düşündüm. Yani derisinin altına başka birşey giremiyecegine göre 🙄 sizin başınıza bu tarz bir durum geldimi çipin yer değiştirmesi oğluma zarar verirmi ?

2 CEVAP

Dann

Evet çipin hareket ettiği oluyor, çok beklenmedik yerlere kadar gezebiliyor. Röntgen ile net şekilde görünüyor çip. İçiniz rahat etsin istiyorsanız bi röntgen ile yerini tespit edebilirsiniz.

Buse_odm

Ben taktırdım ama olmadı