Başına Gelen Var Mı Ne Yapmalıyım

Realbadvroken

Erkek Kedim bir buçuk iki haftadır camın önüne gidip gelip aralıksız saatlerce miyavliyor kızgınlık donemimi acaba diye düşündüm kısır değil .evde çok vakit geciremiyorum evde bir tane daha kedim var gelince oyun oynatıyorum yoruyorum ama yine bağırarak miyavliyor yaş mama seviyor her gün vermiyorum nadiren veriyorum verdiğim günlerde yine aynısını yapıyor bütün herşeyi tam ama çok stresli ve hep bı huzursuz napcagimi şaşırdım

2 CEVAP

Büyük ihtimal çiftleşmek istiyor

Emirrckr

Muhtemelen kızgınlığa giriyor yavaştan,
Kaç aylık,eğer hekiminiz onaylarsa kısırlaştırmayı düşünebilirsiniz.
Yoksa bu huzursuzluk hali artarak devam eder.