Kedim Sürekli Olarak Evin Farklı Köşelerine İşiyor. (Kızgınlıkta Değil)

Rasphe

Arkadaşlar merhaba kedimi yeni sahiplendim şuan 1.5 yaşında sahiplendiğim kişi aşılarını yaptırdığını söyledi karneside var zaten, fakat sürekli olarak evin farklı köşelerine işiyor yalnız kaldığında miyavlıyor yanına gittiğimde ise kaçıyor sabah veterinere götürmeyi düşünüyorum daha önce başına gelen var mı böyle bir şey

4 CEVAP

Rasphe

Ve arkadaşlar + olarak kumuna girdiği zaman kumunda miyavlıyor çoğu zaman, kumu değiştirmem gerekiyor mu. Şuan vancat kullanıyorum.

Stresten yapıyor olabilir

HaydutveNazli

Bunu veterinere sorduğumda tepkisel demişti, eğer kumda çok kalıyor kumunda ağlıyorsa sağlık problemi olabilir demişti.

Rasphe

Teşekkür ederim cevabın için, fakat her hangi bir ağlama yok bende bugün sabah götürdüm veterinere tepkisel olabileceğini söyledi. Şuan için her hangi bir sorunumuz yok bakalım teşekkürler cevaplarınız için.