Royal Canin Den Nutri Feline Yavru Kedi Mamasına Geçiş ?

gofretbey38

Royal den nutri feline ye geçişe başladık dün dikkat etmem husus varmı nasıl bir yol izlemem gerek bilgisi olan veya bu mamayı kullanan varmı?

1 CEVAP

tommyse

koyacağınız mama kabını dörde bölün ve dörde bölünmüş kabın 3'nü eski mama 1 tanesi yeni mama kayacak şekilde ayarlayın sonraki günlerde 2'sini eski 2'sini yeni mama şekilde ilerletin en sonuncu gün 3'nü yeni mama 1 tanesini eski mamadan kullanarak 1 haftada yeni mamaya geçebilirsiniz. bu kademeli geçiş hem kedinin alışmış olduğu mide-bağırsaklarını yormamış olur.