Yavru Kedi Aşıları

yarengur05

3 aylık kedime geçen hafta iç dış parazit yaptılar bu haftada karma aşı yaptılar 5 gün sonrada lösemi aşısı için çağırdılar. Toplam ne kadar aşı yapılacak? Ailem aşı fiyatları yüzünden biraz sorun çıkardılar.

3 CEVAP

cat_expert

Yıllık aşılar karma, kuduz, lösemi (lösemi aşısını ilk yıl yaptırdıktan sonra yaptırmayabilirsiniz)
2-3 aylık aşılar iç-dış parazit.

İlk karma aşısı 2 hafta arayla 2 kez yapılır sonra yıllık devam eder.

Kedi sahiplenmeden önce bunları hiç araştırmadınız mı?

HaydutveNazli

Karma 2 adet oluyor, bizim vet lösemi önermedi

didemuysl

Kedi sahiplenme den önce araştırsaydınız keşke çünkü aşıları masraflı bir aşı 650₺ buna mama kum vs eklenince daha da artıyor göz önüne almanız gerekiyodu