Aşısız Kedi Sahiplenmek

Esssss16

3 aylık bir kedi sahiplenmek üzereyim fakat hiç aşısı yok. Geç kalınmış mıdır aşılar için. Kedi gayet sağlıklı yemesi uykusu enerjisi yerinde. Bilgisi olan varsa yazabilir mi ?

4 CEVAP

cat_expert

Standart aşı prosedürünü başlatabilirsiniz bir sorun olmaz 3 ay geç değil.

Sabisim

Ortalama 1,5, 2 yaşında sokağa terk edilmiş bir siyam kedisi sahiplendim. İç dış parazitini yaptırıp hemen eve getirmiştim. Veterinerle hiç aşı olmadığını düşündüğümüz için ilk defa aşı oluyormuş gibi presödürü uyguladık. Bir sıkıntı olmadı. İyi ki sahiplenmişim canım kızımı. 🥰

HaydutveNazli

Ben arkadaşımın evden 7 aylık tekir almıştım evde 15 kedi vardı bir nevi kurtarmıştım hepsi aşısızdı. Sonrasında aşılarını yaptırdım prensesimin.

Geç kalmadınız bende 2 aylıkken sahiplenmiştim şuan 4 aylık yavruluk aşıları haftaya bitecek.