Dişi Kedi Çiş Sorunu

Seymaaacaan

Dişi kedim kızgınlıktayken sürekli etrafa çişini yapıyor bunu yalnızca kızgınlıktayken yapıyor. Başına gelen var mı bunun çözümü var mıdır?
(Kısırlaştırmak için kilosu yetersiz. Bende biliyorum kısırlaştırmanın çözüm olduğunu)

1 CEVAP

IIREMMM

aslında vitaminlerle kilosunu artırmaya çalışabilirsiniz,somon yağı da iştah açıyor mesela.2,5 kg olması isteniyor en az operasyon için ,sizin kedinizin güncel kilosu nedir?
Bu durumun bunun dışında bir çözümü olduğunu pek sanmıyorum ben.