Kedim Yüzümü Tırmaladı

Coconutbey

Kedim normalde çok uysal ama uykusunda korktu tısladı ve yüzümü tırmaladı malesef ilk defa böyle bi şey oldu ben de çok korktum :( nasıl çabucak geçirebilirim iz kalmaması için napmalıyım taktik verir misiniz :(

1 CEVAP

Arietta

Yara kabuk tuttuktan sonra kantaron yağı sürün gece uyumadan, sabah yıkayın. Dışarı çıktığınızda güneş koruyucu kullanın ki güneşten iz kalmasın, hametan krem de işe yarayabilir ama yara ıslakken sürmeyin ve araştırın sürmeden önce. Benimki de sürekli beni dövdüğü için biraz tecrübeliyim bu konuda :D geçmiş olsun ❤️