Kedim Kisirlastirdiktan Sonra Garip Davraniyor

Ezgi271

Bugun erkek kedimi kisirlastirdim operasyondan once ve sonra hep ac biraktim. Ama eve geldikten sonra kustu ve cok halsiz hep uyku modunda . Yas mama verdim gozleri kapali yiyor. Sonra yine kustu .Ve buyuk tuvaletini kabin disina yapmis . Bunlar normal mi ? Ne yapmam lazim ?

1 CEVAP

Ecemgnhn

Geçmiş olsun başı döndüğü için kakasını yanlış yere yapmış olabilir Bir iki gün sersemlik de normal ama devam ederse muhakkak gösterin kusma problemini dişi kedimi kısırlaştırdığımda yaşamıştım Bu nedenle dikişleri kanamıştı sakin kalıp izlemeye devam etmelisiniz