Nutri Feline Kullanan Var Mı?

mommymercury

Merhaba, kedimin mamasını değiştirmeyi düşünüyorum. Kısır değil ve kısırlaştırmayı düşünmüyorum. Nutri Feline düşündüm ama sizin de tavsiyelerinizi almak isterim. Kullanan var mı?

3 CEVAP

Jdjs

Biz nutri felina urinary kullanıyoruz bir sıkıntı yaşamadım hem kilo kontrolu sağlıyor hemde kısırlaştıktan sonra kedilerin idrar yolu sıkıntısı yaşamaması içi iyi bir mama ishal veya kabızda yapmadı ama tabiki her kedinin bünyesi farklı içeriği fena değil bence

Ebrnk

Biz testerini kullanmıştık severek yemişti, bence güzel bir mama.

Cemalchief

Suan kullandiginiz mama nedir? Nutri feline icerigi guzel gibi dursada pek kullanici deneyimi yok malesef