Erkek Kedi Kısırlaştırma Sonrası Bağırma

blue_hoddle

5 gün önce kısırlaştırdığım erkek kedim bağırmaya devam ediyor.Dişi kedime karşı kızgınlık belirtileri var.Koku bırakıyor ve bağırmaya devam ediyor.Zamanla geçer mi ? yoksa ameliyat esnasında işlem doğru yapılmadı mı ?

2 CEVAP

blue_hoddle

güncel

aslihan_e

Zamanla geçer tabi ki, hormonları yavaş yavaş azalıyor. Daha çok erken ama koku bırakma olayı için biraz daha önlem alarak yaklaşmalısınız, sık koku bıraktığı yerlere tuvalet koymak, temizliği arttırmak gibi. Onu bırakması daha zor oluyor. Eğer alışkanlık kalırsa koku bıramaz da işeyebilir çevreye.