Kedim Neden Böyle Davranıyor?

Buse_odm

Misafir geldiği zaman tepkisiz ama misafir bana yaklaşınca saldırıyor acaba tesadüf mü diye ara ara denedik fark ettik ki bana yaklaşınca evdekilerden başkası saldırıyor özellikle çocuk sevmiyor artık misafir gelmiyor canı sağolsun onlar gelmesin ama böyle davranmasının sebebi ne neden yabancılara karşı böyle

1 CEVAP

Emirrckr

Yabancılar ve tehdit olarak görüyor olabilir,kıskanıyor da olabilir.
Fakat tehdit olarak görme ihtimali daha yüksek.
Özellikle çocuklar onu rahatsız ediyorsa bu yüzden de çocuklardan hoşlaşmıyor olabilir.