Kısırlaştırılmış Kediye Hangi Marka Yaş Mama Alınır Ve Hangi Marka Ödül Maması Verilir

NEA2710

Kisirlastirdiğim kedime hangi marka yas mama ve ödül maması almaliyim

1 CEVAP

Cakeyta

Oncelikle verebilecegim en onemli tavsiye yas mamalarinizi marketten almamanizdir. Onun disinda benim kedilerim acana yas mamalarina bayiliyor, bozitayi da cok seviyorlar denemenizi tavsiye edebilirim. Odul mamasi olarak genelde en cok tercih edilen marka gimcat ona da bakabilirsiniz