Hamile Olmayan Kedinin Sütü Gelmesi

Esrakaya12

Dişi Bir kedim var erkek kardeşleri kısır ileride kısırlaştırmayı düşünüyordum annesi yüzünden çok küçük gözüküyorlar ve bağışıklıkları iyi değil bu aralar göğsünde süt var biraz bekledim geçer diye iki gündür evde yoktum geri geldim sütü gitmişti Ama aşırı kendini sevdirme başladı şu anlık bir sıkıntısı yok ama aşırı sevdirme normal mi ya da kısır olmadığı için mi Ben gitmeden önce annelik yapmaya çalışıyordu Ama şu an kesildi

2 CEVAP

aslihan_e

Kedinizde yalancı gebelik oluşmuş olabilir, kızgınlığa giren ve hamile kalmayan kedilerde nadiren görülebiliyor. Bu sevdirme hareketlerini yalancı gebelik sonucu hormonlardan dolayı da yapıyor olabilir, şuan kızgınlığa da girmiş olabilir. Göğüslerinde süt sandığınız şeyin enfeksiyon çıkma ihtimali de var tabi ki.

aslihan_e

Ayrıca diğer kediler onu emmeye kalkışıyorsa da süt gelebilir tabi ki.