Kedim Binaya Pislemis

Poset1

Merhaba yaklasik 1 yasinda kesim var kedim geldiginden beri eve alisik sabah bahceden cikar gezer oynar kavga eder aksam geri gelir (arada binadan giriyor)benimle uyur evde yatar. Lakin bugun ve gecen hafta binaya pislemis dogru veya yanlistir bilemiyorum baska kedilerde giriyor kedimi eve alistirmamin bi yolu yok mu kedim kisir degil ve sarman tekir. Bana niye disari birakiyorsun veya disariya neden alistirdin gibi seyler der gibisinizdir muhtemelen ama iste eve geldigi ilk zamanlar 2 3 kez kacip geri gelmesiyle alisti

15 CEVAP

Pamres

Erkekse kizginliga girdiği içindir. Kısırlaştırarak sorunu çizebilirsiniz. Tuvalete alismadigi için değil, dişileri etkilemek için yapıyor muhtemelen

Mağlesef benim kedim.de ayni sizin ki gibi dışari kaçiyor ve her yere işaret birakiyor

Poset1

Kesin cozum olur mu sizce

Mağlesef benim kedim.de ayni sizin ki gibi dışari kaçiyor ve her yere işaret birakiyor

Poset1

Sizin ki diskisini mi yapiyor diskisini degilde idrarini yapsa anliyacagim

Pamres

Alışkanlığı bırakması belkizaman alır. Hormanlar anında düşmüyor sanırım ama bence etkili olur