Kedi Maması Değişikliği

Tekel34

merhaba.yaklaşık 8 aydır bonacibo mama kulanıyordum britcare geçmeyi düşünüyorum. ve 2 yaşındaki erkek ve kısırlaşmamış kedim için tavsiye edermisiniz.içeriği royalcaninden daha iyi geldi bana.

2 CEVAP

Catsusam

Tek ediniz var o nedenle her veterinerin tavsiye ettiği mamalar iyi olur diye düşünüyorum. Biraz masraflı ama tek kedi sonuçta. Ben şahsen Virbac öneririm. Hill s te iyidir.

tommyse

veteriner serisi mamalar kullanabilirsiniz hills, virbac vetlife bu mamalar güzel içerikli oluyor ama brit care, nutri feline ve sanabelle gibi mamalarda güzel.

brit care'e geçebilirsiniz başta ishal edebilir kademeli ve yavaş yavaş geçince sıkıntı olmayacağını düşünüyorum

Kediniz erkek ve kısırlaşmışsa (tecrübeye dayalı konuşuyorum) üriner sistemine çok çok dikkat edin tıkanıklık, enfeksiyon, taş gibi sorunlara yatkınlık oluyor.