Sokaktaki Bebekler İçin Tarım Müdürlüğünden Kuduz Aşı Temini Yapılır Mı ?

Busesi

Merhaba arkadaşlar malum aşı fiyatları çok artı sokakta baktığım iki tane kedim var onlara aşı yaptırmak için veterinerle görüştüm 600 den kuduz aşılarını yapabileceğini söyledi çok aşırı olduğu için tarım müdürlüğünden almayı düşünüyorum ama elden veriyorlar mı bilmiyorum iki kedi olduğu için götürmekte çok zorluk yaşarım veteriner sokağımda olduğu için aşıları tarım müdürlüğünden alıp orda yaptırabileceğimi söyledi. Tarım müdürlüğünden daha önce alan var mı bilgisi olan

1 CEVAP

kedilerimin kuduz aşılarını tarım müdürlüğünde yaptırıyorum her yıl, karneleri ile birlikte gidiyoruz. elden aşı verdiklerini hiç duymadım. bir tane sokak kedisini de götürmüştüm onun için bile geçici karne çıkardılar. tarım müdürlüğü size uzak değilse gidip bilgi alabilirsiniz bence, hayvanları getirmekte sorun olduğunu anlatırsanız belki yardımcı olurlar...