Kedimi Ne Yapmalıyım

20 saatlik bir otobüs yolculu yapmam gerekiyor yaklaşık 3 ay sonra falan
kedim şuanda 2,5aylık o zaman 5,5 aylık olacak uzun bir yolculuk olacak
gittiğim yerde de 20 gün kadar kalıcam lütfen bana bir fikir verin yanımda götürsem taşıma çantasıyla beraber
yanımda dursa hem yolda sıkılır mı hemde gittiğim yerde nasıl idare edicem yani tuvaleti maması vs.vs.
evde bıraksam evde abim kalcak fakat çok umursamaz birisi hiç ilgilenmez yani bırakıcak kimsemde yok şimdiden sıkıntısını çekiyorum
sizce ne yapmalıyım

4 CEVAP

suercn

Bende kuşumu aldım antalyaya giderken sizde alın derim ama alamazsınız kesinlikle bi kişi ile olmalı çünkü çok küçük Jumong 1 yaşında ama o kuş bence siz onu yanınıza kesin alın

suercn

Birini bulmaya çalışın bakıcı falan tutun Afedersiniz ben bukadar bulabildim

Kedimekim

Kediniz otobus yolculugu yapacaksa kesinlikle yaninizda goturmeyin abinizi devam arayarak takip edebilirsiniz. Ama kendi arabanizla gideceksiniz kediniz icin emniyet kemeri alabilirsiniz https://www.***********.com/happy-pet-petgear-kopek-emniyet-kemeri-pb12160-p-PTEVCKA59002?magaza=Bundera-Turkiye&wt_gl=cpc.nelk.petshop.pla&gclid=EAIaIQobChMI7M727uKA2wIVCflRCh0EZA7mEAkYCiABEgJy9fD_BwE bu linkteki tarz bir sey. Boylelikle o kadar yolu kafesde degil yaninizda gitmis olabilir. Her molada tuvalet ihtiyacini karsilar ve yemek yemesini saglayabilirsiniz. ilkten biraz korkabilir arabaya alisik degilse ama alisacaktir. Hatta uyuya uyuya bile gider. Gideceginiz yerde kumunu alacaginiz bir yer varsa orda alabilir ya da yaninizda goturabilirsiniz ayni sekilde mamasini da oyle yapabilirsiniz.

Heiter

Kesinlikle tavsiye etmem. 20 saat çok uzun. Abiniz bu konuda itimat edebileceğiniz biri değilse, bazı sitelerden (armut.com var mesela, kullananlar da vardı burada sanırım) bakıcılık hizmeti veren kişilere ulaşabilirsiniz. Şunu da diyebilirsiniz tabi: "Bakıcıya vereceğim parayla uçak bileti alırım daha iyi." Hem bu sayede yolculuk kısa süreceği için -veterinerinizin vereceği bir sakinleştirici ile- kediniz için de uygun olacaktır.