Kedilerim Aynı Kumu Kullanmıyor Aynı Kaptan Yemiyor İçmiyor

10 gün önce 2 tane kedi sahiplendim biris 6 aylık brithis birisi 1 yaşını geçkin Ankara başta kuma yapıyorlardi ihtiyaçlarını fakat şuan birisi kuma yaparsa diğeri evde beton olan bölüme yapıyor aynı kaptan yemek yemiyorlar tuvaletlerini ve kaplarini ayirsam sorun çözülür mü yoksa hala betona yapmaya devam ederlermi

2 CEVAP

Pamres

Tam emin değilim ama bence aşırı titiz olabilirler. Bence mama ve kum kaplarini ayırmak çözüm olabilir

Bugün kumlarini ayırdım ikiside yeni olan kuma birer kere yapmış 😂 şimdi ikiside iki kumuda kullanmıyor çıldırmamak mümkün değil :)