Cinsiyeti Ne Olmalı

selisenn

Merhaba, daha önce kedi ve köpek besledim ve yeniden bir kedi sahiplenmek istiyorum. Çok büyük bir sorumluluk olduğunun bilincindeyim, tam olarak emin olmadan alınmasına da karşıyım. O yüzden ikilemde hissediyorum ve alırsam da dişi mi yoksa erkek mi almalıyım bilemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler...

8 CEVAP

Infernus

Cinsten ziyade yuvaya ihtiyacı olanlar öncelikli olmalı bence. Her kedinin kişiliği farklı. O kadar uysal,sevecen sokak kedileri veya melezler var ki.

Elifoo

Infernusa katiliyorum. Bir hayvana evinizi aciyorsaniz eger ona onceden yasadigi ortamdan daha iyi saglikli ve sevgi dolu bir ortam sunacaksaniz ne cinsin ne cinsiyetin hicbir onemi kalmaz :) Bunun disinda kediyle aranizdaki iletisimin de onemli oldugunu dusunuyorum. ki bunu zaten ilk goruste hissedebiliyorsunuz :)

suercn

Yada sahahiplenebilirsiniz

Selma_

Gördüğün an sana daha sıcak gelen kediyi al cinsiyetine bakma bile sonradan sor cinsiyetini . Benim 1 dışı 1 erkek kedim var fakat erkek bana daha yakın tamamen kucak sevgi delisi . Dışı olan kucağıma ne gelmiyor . Nas insanların farklı farklı huyları varsa kendilerinde oyle

suercn

Bence dişi alın sizinle daha iyi anlaşır bide isterseniz van kedisi veya brthıs sohort hair alabilirsiniz benim olmuştu

lamiaaslan123

dişiler biraz agresif olur bilirim evde iki kez dişi besledim. exotic shorthair erkek yavruları sakin ve sadık olur besledim bilirim.

Selma_

@lamiaaslan123 Bende Chinchilla besliyorum çok sakin erkek olanı :) kiz olanı biraz çingene :D

Castielthecat

Benim kedim erkek ama bence cinsiyetin türün bir önemi yok. İlk görüşte kendisiyle anlaştım ve şu an oyun zamanları dışında (oyun oynarken ne bulsa kovalar) mırıl mırıl uslu bir bebek