Evcil Hayvan Sigortası Yaptıran Var Mı ?

KravatliKedi

Arkadaşlar evcil hayvan sigortası evcil hayvaniniza sigorta yaptırıp veteriner ihtiyaçlarınızı karşılamaya yarıyor daha önce veya şuan bu sigortadan faydalanan varmı hangi sigortadan yaptırdınız memnun kaldınız mı ?

2 CEVAP

Esrakaya12

Allianz sigorta iyidir oradan yaptırın maxi paket her şeyi kapsıyor ayda 134 gibi para ödüyorsun anlaşmalı veterinerlerde %80 anlaşmasız veterinerlerde %60 ödüyorlar ameliyat parası falan veriyorlar nakit bende müsait olduğum bir gün yaptırıcam

Dann

Her şehirde yok maalesef, önce şehir sorgusu yapın.