Acil Lütfen

Miapati1

Veteriner e anlattım kedim değişik agresif tavırlar sergiliyor (binaya kedi girdiğinden beri sorularımda mevcut) herhangi rahatsızlığı olduğunu düşünmüyorum hayvan psikolojisine gitmesi lazım diyor yemesi içmesi normal çünkü İstanbul içinde hayvan psikolojisine ilgilenen yer var mı varsa söyleyebilir misiniz acil lütfen

4 CEVAP

Miapati1

Güncel??

Miapati1

???

muratt_dgn

Yenişehir Mahallesi, Gökdoğan Sokak No:12, Ataşehir-İstanbul İstanbul hayvan hastanesi 0533 152 71 41 arayıp bi bilgi alın isterseniz

Miapati1

Aradım orayı sizin yazdığınızı görmeden önce internetten bakmıstım bizde doktor yok şuan dedi