Ne Yapabilirim

Sutunannesi

Az önce kedim uyurken bıyıklarının arasında bir yara olduğunu farkettim. Daha önce farketmemişim zaten farketmesi zor bir yerde

5 CEVAP

Infernus

Son zamanlarda mama değişikliği yaptınız mı veya herhangi bir takviye?

Infernus

O hikayeyi hatırlıyorum, ayrıca başka bir şey verdiniz mi onu merak ettim veya mama değişikliği. Şimdi Süt’ün durumu çok farklı normalden. Şunu kesin bunu vermeyin diyemiyorum alerjidir vs. En sağlıklısı veterinerinizle görüşüp durumu bildirmek diye düşünüyorum.

Sutunannesi

Arkadaşlar orayı kaşıyarakta yapmış olabilir diye düşünüyorum çünkü arka ayağıyla bir ara orayı sertçe kaşıdığını görüp kızmıştım tüyde olmadığını görünce kaşırkende yapmış olabilir diye düşünüyorum

Sutunannesi

Uzun zamandır mama değişikliği yapmadık son bir haftadır aminosol veriyorum veteriner tavsiyesi ile ama onu da malt macuna karıştırarak veriyorum

Kedimekim

Sadece kasıyarak boyle bir duruma gelmesi kolay bir durum degil benim kedim de arada yapiyor ama boyle tuy dokulmesi olmadi. Ayrica kasima istegi daha fazla gorunuyor ve bu durumun altinda baska bir hastalik olabilir. Cunku bu kadar kasiyip tuy dokulmesi yapmasi bana baska bir sey olabilme ihtimalini cagristirdi. O yuzden en kisa surede veterinizle gorusseniz iyi olacak sanirim. Gecmis olsun.