4 Aylık Kedim Hep Isırıyor

2 haftalıkken sahiplendiğim kedim oyun amaçlı hep ısırıyor, genelde iyi ama bir yerden sonra artık bıkıyorum geceleri uyutmuyor hep oyun istiyor ve ısırdığında acıtıyor sadece uykusu varken kendini sevdiriyor ve sakin oluyor ne yapmalıyım bilen var mı?

2 CEVAP

duman2707

Isırdıgı zamanlarda tepki gösterin sesli bi sekilde ben bu sekilde biraz olsun vazgecirdim ama hala ara sıra bacaklarıma falan atladığı oluyor sürekli o sesli tepkıyı sürdürmek lazım sadece tırmalama değil her türlü yaramazlıkta aynı tepki olsun bi zamandan sonra kavrıyorlar

muratt_dgn

peluş oyuncak alın onu ısırsın yavrularda belli bi süre oluyor böyle biraz büyüyünce yapmayacaktır muhtemelen