Nutri Feline Kitten Mi Royal Canin Kitten Mi?

gofretbey38

Nutri feline kullanan arkadas yokmu bilgisi olan bu mama hakkında çok yorum bulamadım içeriği nasıl faydalımı ?

1 CEVAP

tommyse

Nurti Feline'nin kitten içeriği:

🖇️: Taze Kümes Hayvanları Eti (%20), Kümes Hayvanları Proteini (kurutulmuş), Pirinç, Pirinç Unu, Hayvansal Yağ, Taze Somon (%5), Taze Karaciğer (%4,5), Karaciğer Unu, Hidrolize Protein, Hayvansal Yağ (kurutulmuş), Kurutulmuş Pancar Küspesi, Keten Tohumu, Bezelye (kurutulmuş), Somon Yağı, Bezelye Lifi, Kalsiyum Karbonat, Balık Unu, Tam Yumurta (kurutulmuş) %0,4, Maya (kurutulmuş, %0,1 Mannanoligosakkaritler, %0,06 Beta-Glukan), Potasyum Klorür, Kızılcık (kurutulmuş, %0,1), Yaban Mersini (kurutulmuş,%0,1), Yeşil Dudaklı Midye Özü, Nergis Çiçeği (kurutulmuş), Hindiba (kurutulmuş), Yuka Çiçeği (kurutulmuş).

alınabilecek çok iyi mamalardan biri royal caninden daha iyi