Kedimin Bacağında Delik Var

Kedim yaklaşık iki hafta önce balkondan düşüp bacağını kırdı bu sebeple bacağından ameliyat oldu bu akşam ameliyat olduğu bacağının üstünde bir delik var içi görünüyor ne yapmam gerekiyor

2 CEVAP

aslihan_e

Apse yapıp patlamış olabilir, veterinere götürün tabi ki, daha ciddi bir durum olma ihtimali olabilir

Busesi

Veterinerle iletişim kurabilirsiniz götürmeniz daha sağlıklı olur. Böyle bir yarayı daha önce kedim yavrusunu ağzıyla taşırken yapmıştı Dr animal ve başka bir krem vermişti veteriner 2 hafta da yara kapanmıştı tahminim kendi dişiyle o yarayı oluşturmuş gibi duruyor.