Yalnızca Veterinerde Sarılan Mamalar Hakkında..

Darwincan

Royal Canin'in dışarıda satılmayan yalnızca veterinerlerde satılan pediatric growth diye bir maması var. Bunların diğerlerinden farkını bilen var mı? Daha mı iyi daha mı kötü acaba?? Fiyatı da çok farklı değil. Kullanan var mı?

4 CEVAP

lamiaaslan123

petshoptan açık royal canin alırsanız severek yerler bence o mamayı veterinerinize danışın ben danışmıştım açık royal canin mamayı al dedi haklıymış sakız mamaya bayılıyor

yasement

Onlar ozel seriler oluyor bir saglik probleminin cozumu icin. Veterinere danismalisiniz kedinize kullanilabilirligi ile ilgili.

Darwincan

Teşekkkürler. Veteriner önerdi zaten ama bir sıkıntı olduğundan değil. Tercihi bize bıraktı.

Darwincan

Yeme ile ilgili bir sıkıntı yok. Yalnızca bu mamalarım içeriği satın alabildiğimiz R.C. kortenden farklı mı? Daha mı besleyici yoksa sadece veterinerlerin kazanabilmeleri için mi onu merak ettim. Yani bildiğimiz R.C. kitten mı? Yoksa R.C. pediatric growth mu? Sorum budur.