Yeni Gelen Yavru Kedim Cok Halsiz Gozukuyor

Polatel

Ikin gun once 1.5 aylik bir kedi sahiplendim yem yemesi su icmesi diskilamasi gayet normal aciktiginda yemegini yiyip tuvaletine gidip isini goruyor daha sonra yerine gidip yatiyor 2 gunden beri devamli boyle normalmidir

4 CEVAP

MinelG

Hem alışmaya çalışıyordur hem de kediler uykuyu çok seveler onunla ilgili olabilir.Ama veterinere götürmeniz de fayda var.Zaten aşılarını yaptırmalısınız

leyla4436

yavru kediler gündüz çok fazla uyur birde alışma süreci var sabırlı
olmalısınız

Polatel

Az once oyun oynamaya basladi valla cok mutlu oldum tesekkurler galiba yeni yeni isinmaya basladi ic dis parazit asilari tamamlandi bu arada

ezgiisu

korkuyordur, Lola 22 nisanda geldi ona rağmen hala ürküyor.
Bir de çok fazla uyuyor gün içinde, telaş etmeyin