Kedime Marul Verdim

Patisu565

Başlıktan dolayı cahil gibi gözüküyor olabilirim ama ben internete baktım içindeki toksinlerden dolayı verilmez diyordu, bu marullar da bizim köyden kimyasal vs yoktur diye düşündüm kediminde çok canı çekince verdim bir şey olur mu

3 CEVAP

Superisi814

Kedinizin canının maril çektiğini nasıl anladınız , ben onu çözemedim 🙄

gulsundusmez

kedinizin yeşilliğe ihtiyacı var düzenli kedi çimi ekerek yedirip sağlığına fayda sağlayabilirsiniz.

Patisu565

Marul elimdeyken üstüme tırmanıp koklattığımda yemeye çalıştığı için olabilir mi?