Bu Mamayı Kullanan Var Mı

Casperbeyy

Merhaba,bu mama hem diyet hem de kısır kediler içinmiş kullanıp memnun kalan var mı

5 CEVAP

Palyaco

Kullandım tek sıkıntısı dışkının çok kokmasi

tommyse

bozita süper premium bir mama içeriği muazzam kullanabilirsiniz

Superisi814

Kullandım bir süre .Bir zararını görmedim.İcerik nedeniyle marka değiştirmem gerekti, zira geyiklisi bile kümes hayvani baskın

PofudukLeo

Mama da dışkı da oldukça kötü kokuyor. Mama kokusundan sanırım ki biz kullanmadık. Sokak canlarımızın bir kısmı da yemeyi reddetti.

Sedaselvi

13 kedimden 11'i de çok severek yediler ama birinde sindirim sorunu birinde de alerji gelişti. Severek ayrıldık kendisiyle bu sebeple.