Kedi Uzmanları Buraya

Cemrecookie

4 kasımda 10 kilo royal canin aldım iki gün önce açtım kullandım kedim yedi. Ertesi gün mamasını yemedi kokluyor tiksiniyormuş gibi yemiyor. Hasta değil halsiz değil dişlerinde sorun yok ,yeni başladığım mama değil tarihi de geçmemiş mamanın ve orijinal. Sokak kedisine koyuyorum yiyor. Bugün mama için ağlıyor koyuyorum yemiyor. Kedim 5 yaşında ve yıllardır sokak kedileriyle ilgilenirim ama benim tecrübe artık yetersiz kalıyor lütfen fikri olanlar belirtebilir mi

9 CEVAP

muratt_dgn

farklı bi mama deneyin bakalım yiyor mu yada yaş mama verin eğer onları da yemezse kedinizde bir sıkıntı var demektir eğer farklı mamaları yerse o mama da sıkıntı var demektir

Cemrecookie

Başka şeyleri yiyor ama mama da ne sıkıntı olabilir içeriğini değiştiriyorlar diye bişi okumuştum da ne kadar doğru bilemedim

gulsundusmez

gidip 200 300gr açık şu an ve hep yediği marka mamadan alın deneyin size gelen mamada mı sorun anlaşılır

PofudukLeo

Kasımın ilk haftasında bizde Royal Canin sansible 33 mamasını aldık ancak karıştırarak vermeme rağmen asla mamayı yemiyor. Sadece eski mamasını veriyorum iştahla yiyiyor. Bende mamada bir problem olduğunu düşünüyorum.

Fistik23

Eski mamanız proplan ise olabiliyor böyle şeyler

Cemrecookie

Proplan değil royal canin. Bu arada bende kasım ayında aldım. Açık mamaya da güvenmiyorum ama çok az alıp denicem galiba

Cemalchief

Aynen o sekilde deneyim, eger guvenilir olmaywn bir yerden aldiydaniz bayat bozuk vs olabilir

Cemrecookie

Arkadaşlar royal canini yemiyor kedim diğer kediler höpleterek yiyor galiba bir günde sıkıldı mamadan veya içeriği değişmiş bilmiyorum exclusion aldım 1 bucuk kilo denicem olmazsa paw paw yesin napalım ruhu fakirmiş

Cemrecookie

Arkadaşlar royal canini yemiyor kedim diğer kediler höpleterek yiyor galiba bir günde sıkıldı mamadan veya içeriği değişmiş bilmiyorum exclusion aldım 1 bucuk kilo denicem olmazsa paw paw yesin napalım ruhu fakirmiş