Kendime Mama Tavsiyesi

Kendime mama alicam şimdiki maması proline ama zorunda kalmadıkça yemiyor acaba prochoice yavru kedi maması alsam iyi mi o kullanan var mı kendi birikimlerimle almaya çalışıyorum ailem hiç yardım etmiyor bu konuda bu yüzden fiyat olarak uygun mama tavsiyesi verirseniz mutlu olurum :)

6 CEVAP

Selma_

Benim oglusumunda eski sahibi proline yediriyormus . Az maması kalmış onu getirdi fakat benimkide fazla yemiyor çok açıkirsa yiyor bende bu siteden N&D nin mamasını sipariş verdim :)

Teşekkürler:))

Oda kaliteli gibi ama bana göre pahalı baya :)

aleyn

fiyat olarak ne kadarlık arıyorsunuz bilmiyorum ama nd iyi bi mama eğer o bütçenize fazla geliyorsa aynı firmanın matisse maması da iyi ve fiyat olarak daha uygun. o da olmuyorsa prochoice düşünebilirsiniz.

kedianasi

N&D düşük tahıllı, matisse, golosi

bonacibo olabilir