Merhaba Öncelikle Hepinize İyi Günler Dilerim Yaklaşık 4 Gün Önce Bi Kedi Sahiplendim

Seviiill

4 gün önce bi kedi sahiplendim kendisi yaklaşık 6 7 aylık başlarda yanıma hiç gelmiyordu kendini sevdirmiyordu sürekli kaçıyordu kucağıma aldığımda atlıyordu şu 2 gündür kendini deli gibi sevdiriyor ama sadece ben kucağıma alınca onda da yaklaşık 5 10 dakika sevdirip tekrar kaçıyor kucağıma almak istediğimde kaçıyor ama kucağıma aldıktan sonra kendini sevdiriyor yüzüme sürtünüyor vs şimdiye kadar insanlarla iletişimi nerdeyse hiç olmamış kendi anne babasıyla büyümüş bana tahmini olarak ne zaman alışır ayrıca bu sevdirme sonra kaçma konusunda ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim pek anlayamadım

1 CEVAP

muratt_dgn

size güvenmeye başlamış belli ki o yüzden zaman geçtikçe daha da sevdirecektir,ama bazı kediler yoğun ilgiyi sevmez biraz sevdirdikten sonra kaçar çok üstüne gitmeyin o izin verdiği sürece sevebilirsiniz :)