Karma Aşısı İle İlgili

Melek12316

Merhabalar. Ben yeni kedi sahiplendim. 5 aylık şuan. 2 hafta önce karma aşısı 2 yi vuruldu kedim. Yarın ise tekrardan aşıya çağrıldık karma aşısı için. Karma aşısı 2 yi vurulması için. Benim anlamadığım karma aşısı tekrar vurulması normal mi?

2 CEVAP

_Catlover_

Evet yavruluk döneminde 2 doz karma aşı yapılıyor, 1 yaşına girdikten sonra yılda 1e düşüyor.

Evet normal. Hatta zaman aralığını kaçırmayın. Veterinerinizin belirtmiş olduğu aralıkta götürün, aksi takdirde etkisini yitiyormuş.