Hills Kitten Tavuklu Yerine Ton Balıklı Almışım. Sıkıntı Olur Mu?

Tarhanik

Normalde tavuklu kullanıyoruz ancak gözümden kaçmış ton balıklısını almışım. İçerik ve besin değeri olarak ikisi aynı mı? Sanki ben tavukluda daha fazla protein ve vitamin var gibi gördüm. Hangisinden devam etmeliyim? Ve tabii yine mama değiştirir gibi zamanla mı geçmeliyim?

3 CEVAP

Minminik

Evet kademeli gecis yapin farkli bir mama gibi acikcasi iceeigine bakarsaniz baliklida da bolca tavuk icerigi var

HaydutveNazli

Ton balıklı tüy sağlığı için daha iyi bile olabilir

KravatliKedi

Balıklı mama severse 1 yaş sonrası Balıklı mama daha çok fayda verir özellikle tüy sagligindaki etkiyi gözlemleyebilirsiniz ancak her kedi Balıklı mama sevmez 😊