Kedim İle Gezmek

Ecedbkgl

Merhaba, 9 Nisan doğumlu bir kedim var. Doğumundan beri kardeşleri ve annesi ile birlikte iş yerimde bir odada bakıyorum. Anne sütten kestiği için dün eve getirdim. Kum, mama yada uyumda herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Gayet hareketli ve mutlu. Benim sorum şu, ben kedimi evde bırakmak yerine onunla işe gidip gelmek, dışarı çıkarmak istiyorum. Bu onu gelişimsel yönden etkiler mi? İş yerimde zaten doğduğu odada daha önceden kullandığı mama, yatak ve kum var. Bu şekilde gidip gelmeler onu etkiler mi? Bunu demeyen yada yapan var mı? Şimdiden verilen cevaplar için teşekkürler.

2 CEVAP

kedianasi

Dışarı çıkıp sürekli ortam değiştirmesi boşu boşuna stres olur ona. Dışarı çıktıklarında çok korkuyorlar

Selma_

Sürekli işe gidip gelmek onun için sıkıntı olacaktır fakat ara sıra dışarı cikartabilirsiniz tasma ile beraber.