Nature's Vairety Mi Mera Mı

Casperbeyy

Kedimin tüyleri çok dökülüyor ve bazen mamaları çiğnemeden yuttuğunda kusabiliyor kilo almaya da meyilli bir kedi bu iki mamanın hangisinin içeriği daha güzel sizce

10 CEVAP

Casperbeyy

Mera Sensitive Tahılsız Hassas Tavuklu Kedi Maması Hassas sindirim sistemine sahip yetişkin kedilerinizin uzun bir ömür için ihtiyaçları olan vitamin ve mineralleri içeren bir kuru mamayla beslenmeleri çok önemli. Mera Sensitive Tavuklu Yetişkin Kedi Maması, içeriğinde bulunan özel bileşenleri sayesinde kedinizin doğal beslenmesini sağlar. Kedilerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla formüle edilmiştir. Tahılsız ve proteinden yana zengin içeriği bağışıklığı güçlendirir ve hastalıklardan korur. Mera Yetişkin Kedi Mamasının Özellikleri; Yetişkin kedi maması özel formulü ile hassas sindirim sistemine sahip kedilerin daha sağlıklı beslenmelerine yardımcı olur. Dengeli pH düzeyiyle idrar yolu enfeksiyonu gibi hastalıkları önlemeye yardımcı olur. Bitkisel formülü dışkılama ve koku problemini büyük oranda önler. Kemik ve eklem sağlığını koruyan kalsiyum, potasyum içerir. Parlak tüy ve sağlıklı deri için keten tohumu içerir. Tahılsız içeriği ile proteinden gelen yüksek enerji sağlar. Taurin içeriği ile kalp ve göz sağlığını korur. % 92 oranında hayvansal protein içeren Mera Kedi Maması % 0 katkı maddesi içerir. Mera Yetişkin Kedi Maması İçeriği; Tavuk proteini (kurutulmuş %20), taze tavuk eti (%14), patates gevreği, bezelye, kümes hayvanı yağı, patates nişastası, kümes hayvanı hidrolisatı, lignoselüloz (%3,5), kuru pancar küspesi, bira mayası (kurutulmuş), keten tohumu, mineral maddeler, somon yağı, ayçiçek yağı, hindiba inülüni, Yucca schidigera (%0,02).

Casperbeyy

Nature's vairety içerik

Kemiksiz Serbest Dolaşan Tavuk Eti %30
Kurutulmuş Tavuk Proteini %26
Kuru Bezelye %9
Patates Nişastası
Kuru Nohut %5
Bezelye Lifi
Kurutulmuş Tatlı Patates %4
Patates Proteini
Protein Hidrolizatı %3
Kümes Hayvanları Yağı %2,5
Kurutulmuş Hindiba Kökü
Mineraller
Kuru Havuç %0,5
Kurutulmuş Brokoli %0,5
Kurutulmuş Elma %0,3
Kurutulmuş Yosun %0,01
Kurutulmuş Biberiye %0,01
Analiz Raporu

Ham Protein %37
Doymuş Yağ %15
Ham Lif %5
Ham Kül %8
Omega 3 %2
Omega 6 %2
Besin Katkı Maddeleri

Vitamin A 27.000 IU
Vitamin D3 1.800 IU
Vitamin E 410 mg
Vitamin C 350 mg
Taurin 1.000 mg
Demir (Sülfat Monohidrat) 260 mg
Potasyum İyodür 1,9 mg
Bakır (Sülfat Pentahidrat) 33 mg
Mangan (Sülfat Monohidrat) 123 mg
Çinko (Sülfat Monohidrat) 352 mg
Sodyum Selenit 0,24 mg
Amonyum Klorür 5 gr

Cemalchief

Icerige bakacak olursak natures daha iyi

gece18

Ben mera kullanıyorum çok memnunum.

duman2707

Orijen kullanıyoruz normalde ama apt alt katta baktığım kedilerime de Nature’s Variety aldım geçen gün
Tabii kendi kedilerime de tattırmak istedim o kadar bayıldılar ki selected kitten serisine
Şöyle söyleyeyim ödül maması veya yas mama gibi yiyorlar resmen tabağa koyarken bile heyecanlanıyorlar orijen i de çok seviyorlar ama Nature’s Variety e tam anlamıyla bayıldılar ki sadece onlar değil alt kattaki kedilerimden de olumsuz bi dönüş almadım mesela bi kızım nd den başka mamayı yemezdi bu akşam bir yanda nd varken taze Nature’s Variety döktüm ve onu seçti
Kısacası öneririm içerik bence fena değil belki bi Orijen etmez ama temiz bi içeriği var rotasyonda kullanmaya karar verdim ben
Alt kat için muhtemelen tamamen Nature’s Variety e geçeceğim

duman2707

Ve natures variety nin çok hoş bi kokusu da var sanırım içeriğindeki bezelye elmadan falan kaynaklı
Tatlı bi kokusu var sadece kedinizin kilo almaya yatkın olduğunu söylemişsiniz eğer o da bayılıp iştahlı iştahlı yerse belki kilo aldırabilir bilginiz olsun çünkü benimkiler tabağa ne kadar döksem hepsini bitirene kadar yiyorlar tam ödül maması muamelesi gösteriyorlar

Casperbeyy

Biz de bir aya yakındır kullanıyoruz ve benimki de aşırı sevdi bayıldı resmen ölçülü vermeye çalışıyorum o yüzden o da çok zor resmen mama kabının başında bekliyor kimi görse ayaklarına dolanıyor mama koysun diye .7 kg aldık şimdi bunu bitireceğiz inşaallah çok kilo almaz

ozzy35

mera aldım tavuklu pek iştahlı yemiyorlar 10 kilo aldım bakalım karıştırıp veriyorum proplan ile

ozzy35

mera aldım tavuklu pek iştahlı yemiyorlar 10 kilo aldım bakalım karıştırıp veriyorum proplan ile

makhno

mera kedi mamasında bir gariplik var. yurt dışı sitelerde, en kaliteli ürününün bile kg fiyatı çok düşük bir mama. içerik olarak da finest fittest serisi direk %30 pirinç ile başlıyor ve genel içeriği bonacibo ile çok benzer görünüyor.
ortada bir distribütör kurnazlığı var sanki.