Urinary Mama Ve Kısır Mama

Gofismama

Merhaba kedim bir zamanlar rahatsizlandigi icin uriner mama kullaniyor su an bir rahatsizligi yok ama hala ayni mama kullaniyoruz. Urinary mamalar da fiyat olarak epey yuksek kisir mamayla karistirip cogaltmam problem yapar mi acaba?

1 CEVAP

tommyse

karışık mama genel olarak sindirim problemi yaratabilir o yüzden pek tavsiye edilmez ancak yinede veteriner hekimle konuşulabilir. onun dışında eğer kediniz üriner sistem hastalığı geçirmişse riske girmeyin derim sanabelle, nurti feline ve brit care urinary aralarında rotasyon yapabilirsiniz üriner sistem hastalıkları çok sıkıntılı ve sancılı süreçlerdir tekrarlanması gibi bir durumda hastalık kronikleşebilir.