Bir Aylık Köpek Beslenme

Merhabalar, 1 aylık amstaff erkek köpeğim var şuan için süt tozu ve yaş mamalarla besliyorum. Yavaş yavaş kuru mamaya geçeceğim. 12-15kilosu 200-250lirayıngeçmeyen fiyat/performans oranı yüksek yavru mamaları önerir misiniz?

2 CEVAP

lamiaaslan123

bu fiyatlarla çok iyi bir mama bulamazsınız. royal canin maxi junior yavru köpek maması 15 kilosu 257,90 TL ***.com da

Nidans

Pro olan puppy kullanabilirsiniz ben memnunum şuan indirimde ve hediyeleride var bi bakın derim