Acil! Kedi Ses Kısıklığı

Mirabonibon

Kuzenimin kapısının önüne gelen bir kediş var sesi kısık veterinere götürcek maddi gücümüz yok ikimizde öğrenciyiz ne yapabiliriz hangi ilaç ne iyi gelir?

3 CEVAP

Esrakaya12

Başka belirtisi var mı ? Normal sesi de olabilir benim 2. Kedimin sesi de kısık çıkıyor sahiplendiğimizden beri

gulsundusmez

benim bir kedimde minnak myavlıyor yemek yemesi varsa, ağzı burnu gözleri akmamışsa normal sesidir belki

Mirabonibon

Obez diyebilecek kadar kilolu bir kedi tertemiz tüyleri var başka belirtisi yok hasta gibi değil hatta sokağa atılan ya da kaçan bir kedi olduğunu düşünüyoruz