Kedim Mutfak Eldivenini Parçalayıp Yutmuş Yardım Edin :(

JosephEfe

Mutfak eldiveninin parmak kısmını koparıp yutmuş ne kadar parçaladı komple mi yuttu bilmiyorum sindirebilir mi çıkartabilir mi zeytinyağı vermem yeterli olur mu bilen varsa yazabilir mi?

3 CEVAP

tengrist

Veteriner hekim mutlaka görmeli geçmiş olsun

gulsundusmez

ciddi bir problem veterinere götürn lağva yapması gerekebilir eğer gün içinde kusmazsa çim yedirin,parklarda falan çim var koparın güzelce yıkayın ve yedirin ben normalde çim ekiyorum ama büyümesi 2 hafta, hemen kusturur yoksa yarın bağırsağa iner tıkanma yapar ve kediniz Allah korusun ölür

JosephEfe

Tualetinde çıkardı teşekkürler herkese