Kedisi Kanser Olmuş Olan Var Mı ?

Superisi814

Selam Petlebi Ailesi,

Daha önce bir kere bir sokak caninda kanser teşhisi gördüm ancak maalesef geç kalinmisti. Son günlerini daha rahat geçirsin diye uğrasildi.

Şu anda kendilerimden birinde kanser şüphesi var.Patoloji alınacak .
Aynı hastalıktan köpegimizi kaybettik.

Aramızda bu süreci yaşamışlar varsa , deneyimlerini paylasmaları ciddi yararlı olacaktır.

Umarım evladım kanser değildir elbette ama sizler sayesinde hem bilgilenmiş oluruz hem de belki yoluma ışık olursunuz .

Teşekkürler 🌸

1 CEVAP

Superisi814

Bu konuda tecrübesi olan yok mudur ?