Mama Değişikliği Kusma Yapar Mı?

Nerdeyse iki günde bir buraya soru soruyorum🤦🏻‍♀️ hep üst üste geldi arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Bir ay önce kısırlaştırdım kedimi. İki haftadır kademeli olarak kısırlaştırılmış mamaya geçiriyorum(önceki maması da royal canindi şimdi de royal canin kısırlaştırılmış mama) iki günde bir kusuyor sebebi bu olabilir mi böyle bir durumu yaşayan var mı? Veteriner bugün antepsin yazdı onu da çok zor içiriyorum maltla ödül mamasıyla kandırarak lütfen yardımcı olur musunuz?

3 CEVAP

Minminik

Hizli mi yiyor mamayi butun butun mu kusuyor mamayi yoksa sindirilmis mamami?
Veteriner yonlendirmis zaten icinizi rahat tutun belki anestezi etkisi belki tuy yumagidir

Hızlı yer her zaman zaten ama bütün bütün mama kusuyor☹️

Mini2019

Sürekli evde biri varsa az az mama vermek işe yarıyor.
Mamalarda bolca salya varsa mideye ve parazite bakılmalı..