Bir Günlük Köpek Var Elimde Arkadaşlar Bakan Yardımcı Olsun

Suraemir

Şimdi annesi var ama biri öldü bebeklerin biri de bugün aşırı soğuktu aldım ısıttım şuan mama içiriyorum köpek süt tozu aldım ama emmeyi bilmiyor daha önce yavru annesiz kedilere baktım tecrübeliyim ama emmeyi öğrenirse yarına kadar iyi olursa annesinin yanına koyalım diyorum kabul eder mi emebilir mi annesini en küçük yavru bu çok zayıf diğerlerine göre emmeyi öğrensin annesini istiyorum bugün biraz toparlasın annesinin yanına koyayım diyorum hava da soğuk bunu itip kakalamışlar sanırım biraz halsiz düşmüştü emememiş yüksek ihtimal

1 CEVAP

Suraemir

Ya da 4-5 gün iyice emmeyi öğrenince annesinin memesini tutar mı napayım bilemedim hava da soğuk güçsüz kalsın istemiyorum bugün zor döndü hayata diyebilirim biraz biberondan emmeyi başardı yarın koyayım mı anne yanına