Uyuz İcin Yapilan Asi Sonrasi Koma

35kedi

Arkadasimin kedisi 1.5 aylik Kedinin kuyruğunda ve bacağında tüy dökülüp kepek gibi bişey olusmasi sonucunda uyuz olabilir diye vet. Götürmüş. Veterinerde yapilan asi ve sprey sonrasi bişey olmamış ertesi gun once arka bacaklarını oynatamamis sonra tum vucudunu haraket ettirememis suan sadece nefes alıyormuş ayni veterinere göturmus şoka girdigini belirtmis ve kediye bir igne daha yapmia kullanilan mamadan dolayi olabilir demis 1 aydir royal canin baby cat kullaniyor 3 gundur sadece besef aliyor ve gozlerini haraket ettiriyor... basina boyle bişey gelen var mi?

3 CEVAP

lamiaaslan123

var komşumuzun da başına gelmişti. veteriner beyin felci dedi iyileştirmek için 10 milyon TL verdiler ama maalesef vefat etti. :((

35kedi

.....

35kedi

Arkadasimin anlattigina gore vet.cok iyi birisi dedi para vb seyler istememis buyuk ihtimal duzelecek demis