Çamaşır Suyu Kullanan Var Mı? Yardım Lütfen

Patpatik

Arkadaşlar sulandırmadan domestos tarzı çamaşır suyu kullanan var mı? Sulandırmadan koridorda kullandım kokusu kedimin su ve mamasının olduğu odaya sinmiş . Buharın çökmesiyle kedimin suyu zehirli hale gelir mi?

7 CEVAP

Sezgek

Yani evcil hayvanınızdan bağımsız sizin içinde zararlı çamaşır suyu çamaşır suyunun tamamen arınması için bol suda yıkamanız gerekir eğer koridoru yıkama ihtimaliniz yoksa sizin için bebeğiniz için de çok zararlı bence bir daha kullanmayın derim

Mini2019

Ben beyaz sirke ya da oksijenli su kullanıyorum. Çamaşır suyunu sadece tuvalette kullanıyorum.
Mama su kaplarını yıkardım ben olsam

Superisi814

Gelmiş geçmiş olsun.
Kediler kokuya hassastır, bizden daha çok rahatsız olurlar .
Ben sabun, Arap sabunu olabilir, doğal sıvı sabun olabilir , beyaz sirke kullanıyorum en çok.
Sabunlu su ile temizledigim alanı da bir kez durulamak için siliyorum. Patilerini yalıyorlar , biliyorsunuz .
İlle çamaşır suyu kullanicaksam, onları ayrı bir alana alıyorum, bir de duruluyorum.
Sanırım bu defa bir şey olmaz ancak temizlik ürünlerinizi değiştirmenize yarar var.
Sizin için de faydalı olur.🌸

gozdeyilmaz

Bu tarz kimyasalları komple hayatınızdan çıkarın derim beyaz sirke herkesin söylediği gibi en iyisi, oraları komple duru suyla silin mamayı ve suyu da tazeleyin hatta evi havalandırırsanız çok iyi olur. Evde varsa azıcık yoğurt verebilirsiniz

Patpatik

Suyu içmiş mamayı da yemiş 🙄 Gerçi odada çok bir koku yok ama içime bir kuşku düştü

Fistikpasa

Ben yerleri düzenli olarak çamaşır suyuyla silerim yerler ıslaklen bastıkları olmuştur kedilerin bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım valla. Ama evi havalandırıp mama kaplarını yerden kaldırıyorum tabii ki.

Patpatik

Mini 2019 oksijenli suyu yüzde kaçlık kullanıyorsunuz?